Stalowe kontenery na odpady dla różnych gałęzi przemysłu

Nie szukaj już więcej! Tu znajdziesz kontener otwarty

Część śmieci nie może być wyrzucanych do pojemników na surowce zmieszane albo wtórne. Dotyczy to zwłaszcza tych, które są wytwarzane w czasie różnych remontów i prac budowlanych, a także odpadów industrialnych. Muszą one zostać przetransportowane do wyznaczonego miejsca zbiórki selektywnej, gdzie będą przetworzone zgodnie z przepisami o odpadach. W rozlicznych wypadkach mogą jednak wyniknąć komplikacje związane z gromadzeniem i transportem odpadów. Aby ich uniknąć, należy wyposażyć się w kontenery na odpady dostosowane do ich specyfiki.

Kontenery na śmieci – rodzaje

Najprostsze kontenery otwarte są przeznaczone do składowania oraz transportu starych mebli, gruzu, opakowań i pokrewnych odpadów. Poza tym w użyciu są także kontenery uszczelniane, które wspaniale sprawdzają się przy wywozie nieczystości półpłynnych i płynnych (między innymi tych generowanych w oczyszczalni ścieków). Uszczelniane łączenia są też wymagane w przypadku kontenerów na śmieci sypkie, takie jak trociny, granulaty czy wióry metalowe. Proces ich załadunku usprawnia zainstalowana fabrycznie podawarka ślimakowa. Najmniej problematyczne do przewożenia są rzecz jasna kontenery rolkowe, zaopatrzone w mechanizm usprawniający ich przemieszczanie.

Kontenery na śmieci – dla ekip sprzątających i przedsiębiorstw budowlanych

Adresatami oferty producentów kontenerów stalowych są najróżniejsze podmioty. Pośród nich można wymienić m.in. brygady sprzątające i parające się opróżnianiem strychów i piwnic, przedsiębiorstwa budowlane, a także wszelkiego rodzaju zakłady wytwórcze. Na zakup kontenerów na śmieci decydują się podmioty oferujące usługi wywozu gruzu i odpadów o niestandardowych gabarytach. Udostępniają je one swoim klientom, a po wypełnieniu transportują do miejsca legalnego ich przechowywania lub utylizacji.

Kontakt z nami:
EKOMBUD Sp. z o.o.
ul. Partyzantów 24D
32-700 Bochnia

Tel.: +48 (14) 612 24 78
Mob.: +48 602-412-696
E-mail: [email protected]