Wygodna i lekka przyłbica ochronna Vitberg Mini Shield

Potrzebujesz przyłbicy ochronnej? Sprawdź https://www.vitberg.com/firma/sklep/maseczki-ochronne/vitberg-mini-shield

Pandemia COVID-19, która opanowała wszystkie kraje, pod każdym względem odmieniła nasze życie oraz kontakty społeczne. Wytyczne dystansu społecznego nakładają nieodzowność korzystania ze różnych środków, które mają zabezpieczać nas przed realnym niebezpieczeństwem kontaktu z tym nowym wirusem. Idąc do biura bądź supermarketu, gdzie z reguły obracamy się w większym gronie ludzi, powinniśmy dla bezpieczeństwa nosić na nosie i ustach maseczkę ochronną. Jak jednak postąpić, jeżeli ciężko oddychamy w popularnej maseczce z materiału?

Maseczka z przyłbicą – wytrzymała i komfortowa

Osoby, które sądzą, że materiałowe maseczki ochronne są niewygodne i mają trudności ze swobodnym oddychaniem podczas ich używania, powinny zaopatrzyć się w ochronną mini przyłbicę. Takim środkiem ochrony jest właśnie maseczka wielorazowego użytku Mini Shield firmy Vitberg. Ochrania ona użytkownika przed zakażeniem patogenami w takim samym stopniu jak maseczka chirurgiczna, a więc zakrywa nos i usta, ale zarazem zapewnia lekkość oddychania. Jej największymi zaletami są solidność, wygoda i tylko kilkugramowa waga, która nie wykracza poza 7-10 gramów. Ta ochronna przyłbica sporządzona jest z materiałów, za sprawą których może być wykorzystywana wiele razy. Jej transparentną przysłonę po każdym założeniu można zdezynfekować, a samą maseczkę można także czyścić ręcznie (30 razy) w wodzie z mydłem.

Przyłbica ochronna – dla osób starszych oraz astmatyków

Ochronną przyłbicy zaleca się używać każdemu, kto dba o bezpieczeństwo, ale i komfort. Osoby w podeszłym wieku, chorujące na astmę, mające powyżej 60 roku życia czy regularnie uprawiające sport na świeżym powietrzu będą sobie chwalić swobodę jaką daje taka maseczka wielorazowego użytku. Jest ona także rekomendowana wszystkim, którzy są zobligowani nakładać maseczki ochronne w czasie pracy. Mini Shield firmy Vitberg nie powoduje parowania okularów, nie krępuje ruchów głowy, a jej używanie nawet przez parę godzin nie jest uciążliwe. Młodsi użytkownicy z pewnością docenią także to, że nie blokuje ona funkcji rozpoznawania twarzy w telefonach.

Kontakt z nami:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]