Zamienniki kapsułek Tchibo Cafissimo to także kawy single origin

Chcesz nabyć kapsułki Tchibo? Kliknij tu

Metoda parzenia kawa w kapsułkach została opracowana ponad cztery dekady temu temu i pomału pozyskiwała sobie nowych miłośników. Ten praktyczny system pozwala na przyrządzanie napoju wysokiej jakości niesłychanie prostą metodą – wystarczy uzupełnić pojemnik z wodą w stosownym urządzeniu, umieścić kapsułkę z kawą we wskazanym zasobniku i już po kilkunastu sekundach można delektować się aromatyczną kawą.

Czy można kupić zamienniki kapsułek Tchibo Cafissimo?

Znamy kilka systemów przygotowywania kawy w kapsułach. Ten należący do niemieckiego koncernu Tchibo jest jednym z najszerzej znanych globalnie. Kapsułki Tchibo Cafissimo różnią się formą od innych, co przez wiele lat wymuszało na klientach zaopatrywanie się w kapsułki z kawą u jednego dostawcy. Kwestia ta tyczyła się każdego systemu w kapsułkach, jakkolwiek w ostatnim czasie dostępnych jest na rynku – również w Polsce – coraz więcej ich substytutów. Producent Italian Coffee wytwarza kapsułki do wielu systemów, w tym też zamienniki kapsułek do ekspresu Tchibo Cafissimo. W systemie Tchibo Cafissimo firma ta stworzyła linię kaw speciality, a więc tzw. kaw single origin. Ziarna tych kaw cechują się tym, że pochodzą z jednego gatunku, uprawy i zbioru. Smak jej naparu jest niepowtarzalny, bo wytworzyło go mnóstwo różnych składników, m.in. konkretna pogoda panująca w roku zbiorów. Mieszanie tego typu kaw z mlekiem bądź dodatkami aromatyzującymi zabija ich unikatowy nuty smak. W sprzedaży kupić można zamienniki kapsułek do ekspresu Tchibo Cafissimo zawierające kawę z ziaren z Etiopii i Brazylii (arabika), jak również Angoli (robusta). W tych kawach wyraźnie odczuwalne są naturalne aromaty kwiatowe, czekoladowe oraz kakaowe.

Zamienniki kapsułek Tchibo – tania każdego dnia

Zaparzacze do kawy w kapsułkach zdają egzamin zarówno w biurach czy hotelach, jak i w domu. Cena kawy w przeliczeniu na jedną porcję nie jest znaczna – najczęściej mieści się w widełkach 1,20-1,60 zł. Świadczy to, iż taka kawa jest kilkukrotnie tańsza niż identyczny napój serwowany w bufetach w biurze czy w kawiarniach na mieście. Nowoczesny design i przystępne ceny ekspresów na kapsułki powodują, iż z roku na rok częściej znajdujemy dla nich w naszych kuchniach. Dzięki nim podamy gościom najwyższej jakości kawę w trakcie okazjonalnych spotkań, a zarazem sami będziemy radować się kubkiem takiej kawy każdego dnia, bez zamartwiania o wysokie koszty. Jeśli zamierzamy zamówić zamienniki kapsułek Tchibo Cafissimo upewnijmy się zawsze czy są zgodne z naszym ekspresem.

Kontakt z nami:
Sklep internetowy Cafessima
ul. Stawki 6/121
00-193 Warszawa

Tel.: +48 22 122-88-73
E-mail: [email protected]